LEANO.cz
> Všechny značky > SLIM EXTREME 4D

SLIM EXTREME 4D

Nalezených produktů: 6
EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml
Sérum na hubnutí a tvarování slim EXTREME 4D
Cena: 179 Kč
EVELINE SLIM 4D Zeštíhl. sérum proti celulit.250ml
Inovativní zeštíhlující sérum Slim Extreme 4D s kyselinou hyaluronovou kombinuje hubnutí za pomoci přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. 
Cena: 188 Kč
Slim 3D - Zeštíhlující a zpevňující krém proti celulitidě
Inovativní krém na hubnutí řady Slim Extreme 3D ® byl vyvinutý v laboratořích Eveline, které jsou odborníkem ve formování problematických partií. Vzhledem k tomu, že obsahuje L-karnitin, urychluje metabolismus a účinně redukuje tukovou tkáň. Aktivní složky jedinečného Lipocell-Slim ® komplexu byly vyvinuty výhradně pro účely modelace, zpevnění a omlazení těla.
Cena: 139 Kč
SLIM EXTREME 4D - BODY DETOX – zeštíhlující kávové sérum s chladivým efektem
Produkt je inspirovaný pokrokovou technologií BODY DETOX – specifické léčbě Cellu-Detox-Slim ™ založený na výtažcích ze zelené kávy, PURISOFT ™ detoxikačním komplexu a INTENSLIM ™ zeštíhlujícím komplexu stimulujícím lymfatickou drenáž a zlepšujícím proces odbourávání tukových buněk.
Cena: 199 Kč
SLIM EXTREME 4D - Liftingové sérum anti-cellulite – Presotherapy s chladivým efektem
Presoterapie je estetická úprava zahrnující kompresní rozpouštění tuků a současně rychlé odstranění toxinů z těla. Díky použití lymfatické drenáže okamžitě snižuje tukové otoky a účinně eliminuje celulitidu.  
Cena: 199 Kč
SLIM EXTREME 4D – Lipo Shock Therapy - noční sérum
2-týdenní noční terapie (k užívání doporučujeme vyváženou stravu a dostatek fyzické aktivity) LIPO Shock noční sérum je moderní přípravek navržený pro 2-týdenní intenzivně zpevňující proces doporučený během diety a zvýšené fyzické aktivitě a jako doplněk při denním ošetření pleti s celulitidou.
Cena: 199 Kč