2307 položek
Paleta těch nejlepších zelených čajů, které si vás získají svou jemnou chutí a podmanivou vůní. Lahodné prožitky zaručí šest různých příchutí.
od 265 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
AHMAD TEA Fruit Tea selection je výtečná směs černého čaje a svěží ovocné vůně. Vůně a chuť šťavnatého vyzrálého ovoce spolu s lahodným čajovým aroma je tím pravým pro chvíle odpočinku a příjemné relaxace. Dalším benefitem tohoto výborného čaje jsou povzbudivé a antioxidační účinky. Jednotlivé sáčky jsou hygienicky baleny. Použití: Čaj můžete podávat samotný nebo se lžičkou medu. Má skvělou chuť a potěší vás během celého dne. Šálek se sáčkem čaje zalijte horkou vodou a nechejte 5 minut odstát.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Ideální sada pro milovníky čajů s příchutí šťavnatého vyzrálého ovoce.
od 196 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Vychutnejte si příjemně lehkou chuť zeleného čaje s vůní rozkvetlé letní louky.
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
AHMAD TEA Green Tea je poctivý zelený čaj se znamenitou chutí. Zelený čaj si získal oblibu po celém světě. Nejvíce byl populární v Číně, Taiwanu, Hong Kongu, Japonsku, Koreji a na Středním východě. Rozšířil se ale i do západních zemí. Zelený čaj je známý svými antioxidačními účinky. Šálek zeleného čaje vám poskytne příjemné uvolnění.
od 55 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
AHMAD TEA Green Raspberry & Pomegranate je poctivý zelený čaj se znamenitou chutí malin a granátového jablka. Zelený čaj si získal oblibu po celém světě. Nejvíce byl populární v Číně, Tchajwanu, Hong Kongu, Japonsku, Koreji a na Středním východě. Rozšířil se ale i do západních zemí. Zelený čaj je známý svými antioxidačními účinky. Čaj AHMAD TEA Green Raspberry & Pomegranate navíc obsahuje kousky ovoce pro ještě intenzivnější chuťový zážitek. Jednotlivé sáčky čaje jsou hygienicky baleny. Použití: Čaj můžete podávat samotný. Má velmi dobrou chuť. Přinese vám příjemné uvolnění kdykoliv během dne. Složení: Směs zeleného čaje, kousky ovoce.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Osvěžení ukrývající se v nápoji citrónové a limetkové chuti. Ideální pro přípravu ledového čaje, který spolehlivě povzbudí.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Ledový čaj v sáčku, který výborně osvěží! Směs černých čajů s exotickou vůní tropického ovoce a chutí šťavnaté broskve.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Čaj, který zahřeje i osvěží! Oslaďte si život šťavnatými a sladkými lesními jahodami.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Vychutnejte si plnou sametovou chuť nejoblíbenějších lesních plodů.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Ochutnejte svěží kombinaci máty a citronu. Máta ochlazuje organismus, tudíž mátový čaj s jemným nádechem citrónu oceníte i za horkých letních dnů.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
AHMAD TEA Mixed Citrus můžete vychutnat jako horké či ledové nápoje, samostatně nebo s jedním či dvěma kousky ovoce pro ještě lepší zážitek.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Mix výběrových čajů + stylový hrnek.
od 335 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Dárková kazeta obsahující pět druhů čaje a vonnou svíčku Ahmad Tea London v plechové dóze. Dokonalá sada pro chvilky odpočinku.
od 199 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
AHMAD TEA Rooibos & Cinnamon je vynikající čaj za směsi rooibos s vůní a chutí skořice. Výsledkem je jemné aroma s velice příjemnou chutí. Tato výjimečná směs se vyznačuje červenou barvou. Čaj je přirozeně bezkofeinový a obsahuje velké množství antioxidantů. Jednotlivé sáčky čaje jsou hygienicky baleny. Použití: Šálek se sáčkem čaje zalijte horkou vodou a nechejte 5 minut louhovat. Složení: Čaj rooibos, skořice
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Vychutnejte si kombinaci šípku a třešně s jemným nádechem ibišku.Čaj je ideální k pití během celého dne.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Luxusní sada čajů s výraznou chutí a opojnou vůní v elegantní plechové dóze.  
od 299 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
AHMAD TEA Tea chest four porcovaný čaj. Tato sada obsahuje populární a vysoce kvalitní směsi čajů. Earl Grey Tea s osvěžující, lehce citrusovou vůní, English Breakfast Tea s lahodnou chutí, která vás po ránu povzbudí, English Tea No.1 s jemnou chutí a vůní a Green Tea. Obsah balení: Earl Grey English Tea No.1 Green Tea English Breakfast
od 239 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Výběr černých, zelených, ovocných a ledových čajů v luxusní kazetě s nadčasovým designem. Čaje jsou baleny do samostatných sáčků, aby si co nejlépe uchovaly své typické aroma. Díky stylovému elegantnímu pojetí je tato kolekce velmi vhodná jako originální dárek. Složení: Černé čaje: Earl Grey, English Breakfast, English No. 1, Chai Spice, Royal Afternoon, Strawberry Cream Zelené čaje: Green Tea Pure, Jasmine Romance Ovocné čaje: Mixed Berries, Mixed Citrus, Wild Strawberry, Blackcurrant Ledové čaje: Lemon and Lime, English Tea, Milk Oolong Obsah: 150 samostatně balených alu sáčků
od 1 390 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
AHMAD TEA Tea Romances je dárková sada jednotlivě balených kvalitních černých, zelených a ovocných čajů.
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Malebná čajová sada TIMELESS COLLECTION v plechové kazetě.
od 499 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Sladěná inspirující směs, která vyvažuje silný akcent jasmínových květů s jemnou a lehkou chutí zeleného čaje.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Provoňte svůj den šálkem výtečného čaje. Oblíbená a nápaditá kombinace kvalitního, zdraví prospěšného zeleného čaje a podmanivé vůně jasmínu. Zatímco zelený čaj Vás potěší a povzbudí, jasmín dodá jemnost. Zelený čaj má pro lidské tělo řadu příznivých účinků - působí jako antioxidant, příznivě působí na zažívání, ale i na činnost srdce a hladinu cholesterolu. Obsah balení: 25 klasických sáčků s úvazkem
od 55 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Bacopa Monniera, známá pod názvem Brahmi, se používá ájurvédskými lékaři již více než 3000 let. Je ceněna především jako srdeční, nervové a mozkové tonikum a široce se používá ke zvýšení sebejistoty, koncentrace a zlepšení paměti. Ajurvédští lékaři zjistili, že Dosa Vata, která vládne nervovému systému, má z účinků Brahmi největší efekt. Brahmi představuje jednu z nejúčinnějších bylin pro mozek a je známá svou schopností zvýšit mentální sílu. Podporuje a zlepšuje všechny aspekty fungování mysli, včetně porozumění, paměti a schopnosti vzpomenout si. Potenciální účinky Brahmi jsou ale mnohem širší. Tradičně ji Ajurvédští lékaři používají při různých dalších problémech.
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Shatavari – Šatavari (chřest hroznovitý - chřest hroznovitých), je jednou z nejvýznamnějších léčivých bylin, nazývá se královnou bylin pro ženy. Účinky Šatavari jsou velmi dobře a detailně prozkoumány a vědecky prokázané. Je to bylina plná antioxidantů a živin a je nejlepší bylinou na podporu ženské plodnosti. Název této ayurvédské byliny je symbolický, doslovně znamená "ta, co vlastní 100 manželů". Tento název nese díky tomu, že dodává ženám sílu produkovat dostatečné množství vajíček. Šatavari je jedna z nejdůležitějších bylin, známý fytoestrogen a afrodiziakum. Má regenerační účinky, zejména na ženský reprodukční systém.
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Triphala je nejznámější a nejúčinnější kombinace na vnitřní pročištění a také regeneraci či obnovu organismu. V Indii je užívání Triphaly hluboce zakořeněné a místní obyvatelé ji užívají kvůli její účinkům pravidelně. V zemi se o ní říká, že se stará o vnitřní orgány jako matka o děti. 
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tulsi nebo Bazalka posvátná (Ocimumu sanctum) má svůj původ v Indii. Kromě náboženského významu má také důležitý medicínský význam, používá se především v ajurvédské léčbě. Tulsi se považuje za "královnu bylin". Pravidelné užívání této byliny napomáhá tělu efektivně bojovat s infekcemi. V Indii byla zasvěcena bohu Krišnovi a ochraňovala před smrtí, nemocemi a neštěstím. V Ájurvéda je často bylinkou první a poslední volby. V posledních letech dochází ke zvyšování zájmu o pozitivní účinky Tulsi na zdraví.
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Unikátní hydrofilní gel, který až o polovinu zkracuje dobu hojení jak drobných poranění, tak i větších chronických ran.
od 280 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Vysoce kvalitní 100% šťáva Aloe vera BIO je doplněk stravy pro podporu zdravého životního stylu. Aloe vera Allnature pocházející přímo z Mexika je čistá a osvěžující šťáva bez konzervantů. Aloe vera je možné považovat za univerzální produkt k péči o tělo a zdravý životní styl. Má antibakteriální, antivirové a detoxikační účinky, takže je vhodná v období chřipek a nachlazení.
od 149 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka
Přírodní 100% šťáva z Aloe Vera je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby rostlina vydala maximum svých účinných látek bez nebezpečí jejich kontaminace nebo snížení jejich účinnosti. Šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma a dodává lidskému organismu mnoho prospěšných látek, které ho posilují a dodávají tělu energii.
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Aronie Allnature neboli černý jeřáb má plody černé barvy a kyselé chuti.
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Plody rakytníku řešetlákového jsou velmi bohaté na řadu vitaminů, stopových prvků, nenasycených mastných kyselin a biologicky aktivních látek, které mají pozitivní vliv na zdraví člověka. Zvyšují imunitu organismu, působí proti únavě a díky vysokému obsahu vitaminu C jsou velmi vhodné při rekonvalescenci. Rakytník byl využíván již ve starověké Evropě, Římě i Řecku pro svoje blahodárné účinky na zdraví i psychiku člověka. Šťáva z rakytníku řešetlákového je lahodná a příjemně osvěžuje. Je možné ji ředit nebo podle chuti přidávat do čaje, pití, tvarohu, jogurtu i do různých domácích dezertů a koktejlů. Užívat ji ale můžete i samostatně po lžičkách nebo lžících. Šťáva je velmi bohatá na antioxidanty, obsahuje vitamin A, B, C, D, E, F, K a P, které mají významný vliv na odolnost organismu. Jedinečným způsobem čistí organismus člověka od toxických látek a působí pozitivně na stav mysli. Je zdrojem mnoha minerálů i flavonoidů a obsahuje i vysoké množství železa potřebného pro zdraví ...
od 195 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Černý bez je účinný při vylučování zadržené vody ven z těla, zvyšuje obranyschopnost a působí antioxidačně.
od 48 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Bylina s nasládlou medovou vůní. Přispívá k dobré funkci dýchacího systému a pomáhá zbavit tělo přebytečné vody. Tradičně se využívá při nachlazení na podporu pocení. Zároveň, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a podporuje přirozenou imunitu. Má také antioxidační vlastnosti. Výsledek: přispívá k normální funkci dýchacího systému vylučování vody zadržené v organismu pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi podporuje přirozenou obranyschopnost působí proti volným radikálům Použití: Přelijte 1-2 čajové lžičky cca 250 ml vroucí vody a nechte v zakryté nádobě stát po dobu 15 minut. Poté sceďte. Nálev pijte vždy čerstvý, nejlépe 1-2x denně. Složení: 100 % Usušený květ druhu Sambucus nigra L.
od 215 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Darjeeling čaj je charakteristický svou květinovou a jemnou chutí. Černý čaj patří k nejčastěji konzumovaným čajům v Evropě.
od 79 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Unikátní složení našeho čaje napomáhá systematicky celkově detoxikaci našeho těla, orgánů a jejich vyladění.
od 84 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Kakao má na lidský organismum stimulující a povzbuzující účinky. Díky vysokému obsahu minerálů, vitaminů, antioxidantů a enzymů se řadí mezi tzv. superpotraviny.
od 86 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Kakao má na lidský organismum stimulující a povzbuzující účinky. Díky vysokému obsahu minerálů, vitaminů, antioxidantů a enzymů se řadí mezi tzv. superpotraviny.
od 179 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Echinacea podporuje obranyschopnost organismu, přispívá k dobrému fungování močových cest a působí antioxidačně.
od 50 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Energie je doslova synonymem pro Yerba Maté -  hlavní složkou našeho čaje.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Fenykl podporuje tvorbu mléka během kojení, podporuje trávení, posiluje obranyschopnost organismu a působí antioxidačně.
od 52 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Čistě přírodní 100% šťáva v BIO kvalitě z plodů kustovnice čínské , která je vzhledem k vysokému obsahu karotenoidů významným antioxidantem.
od 219 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Kustovnice čínská, známá také jako Goji, je jeden z nejvýživnějších plodů na světě. Tento poklad čínské medicíny nyní můžete mít ve formě 100% přírodní šťávy té nejvyšší kvality v BIO provedení bez barviv a konzervantů. Nejvyšší požadavky a německá kontrola požadující perfektní produkt garantují to nejlepší. Proto bylo logickým vyústěným prodávat tuto šťávu ve skleněných lahvích, které nejlépe dokáží uchovat tento cenný produkt oproti plastovým lahvím. Tento doplněk stravy, který obsahuje 500x více vitaminu C než pomeranč ve stejné váze, je ideálním způsobem, jak tělu dopřát potřebné látky a podpořit imunitní systém. Podpořte své tělo pravidelným pitím šťávy z Goji. Složení: 100% šťáva z plodů Goji bez obsahu přidaných cukrů. Dávkování: Užívejte 30 ml 1-2x denně před jídlem. Doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Upozornění: Uchovávejte šťávu mimo dosah dětí. Není určena dětem do 3 let. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Šťáva není určena jako náhrada pestré a ...
od 199 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon
Kustovnice čínská, známá také jako Goji, je jeden z nejvýživnějších plodů na světě. Tento poklad čínské medicíny nyní můžete mít ve formě 100% přírodní šťávy té nejvyšší kvality v BIO provedení bez barviv a konzervantů. Nejvyšší požadavky a německá kontrola požadující perfektní produkt garantují to nejlepší. Proto bylo logickým vyústěným prodávat tuto šťávu ve skleněných lahvích, které nejlépe dokáží uchovat tento cenný produkt oproti plastovým lahvím. Tento doplněk stravy, který obsahuje 500x více vitaminu C než pomeranč ve stejné váze, je ideálním způsobem, jak tělu dopřát potřebné látky a podpořit imunitní systém. Podpořte své tělo pravidelným pitím šťávy z Goji. Složení: 100% šťáva z plodů Goji bez obsahu přidaných cukrů. Dávkování: Užívejte 30 ml 1-2x denně před jídlem. Doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Upozornění: Uchovávejte šťávu mimo dosah dětí. Není určena dětem do 3 let. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Šťáva není určena jako náhrada pestré a ...
od 449 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Graviola neboli Anona ostnitá je stále zelený strom dorůstající výšky okolo pěti metrů s velkými, hladkými tmavě zelenými listy a jedlými plody o průměru 15-20 cm. Plody mají žlutozelenou barvu a uvnitř skrývají bílou dužinu. Graviola pochází z tropických oblastí Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Historie užívání gravioly v přírodní medicíně je dlouhá a sahá daleko do historie. Šťáva Premium Graviola je 100% přírodní a je získávána nejmodernějším způsobem výroby ve vysoké německé kvalitě. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje sladidla, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva je proto určena širokému spektru konzumentů, není však určena pro těhotné nebo kojící ženy a pro děti do tří let. Šťáva má jemně kyselou chuť, která je velmi osvěžující a příjemně chutná. Obsahuje mnoho přírodních účinných látek, které jsou lidskému organismu prospěšné, dodávají mu sílu, potřebné vitaminy a důležité živiny. Příjemně nakyslá šťáva Premium Graviola má dobrý vliv ...
od 359 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Heřmánek je bylina podporující funkci dýchacího systému, posiluje přirozenou obranyschopnost a podporuje trávení.
od 48 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Heřmánek je bylina s jemnou charakteristickou vůní a mnohostranným využitím. Hojně se využívá v kosmetice, aromaterapii, homeopatii i léčitelství. Podporuje funkce dýchacího systému a můžete ho využít k inhalaci pro uvolnění dýchacích cest při rýmě. Napomáhá trávení i normálnímu stavu pokožky. Má antioxidační účinky. Přispívá k relaxaci a příznivě ovlivňuje kvalitu spánku. Hlavní vlastnosti: podporuje funkce dýchacího systému podporuje trávení působí antioxidačně napomáhá k dosažení pozitivní nálady pomáhá relaxovat a příznivě ovlivňuje spánek podporuje přirozenou obranyschopnost Použití: Přelijte 1-2 čajové lžičky cca 250 ml vroucí vody a nechte v zakryté nádobě stát po dobu 15 minut. Poté sceďte. Nálev pijte vždy čerstvý, nejlépe 1-2x denně. Složení: 100 % Heřmánek květ (Flos chamomillae).
od 259 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Jasmínový čaj patří mezi nejoblíbenější květinové čaje v Číně. Jasmínové květy dodají zelenému čaji okouzlující jasmínovou vůni a chuť.
od 99 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
2
4