LEANO.cz
Twin Lotus Kids Strawberry – bylinná dětská zubní pasta jahoda 35ml

Twin Lotus Kids Strawberry – bylinná dětská zubní pasta jahoda 35ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Twin Lotus
nebo
Do online lékárny

Tato jahodová dětská zubní pasta je tvořená jemnou bylinnou směsí, která je úplně bezpečná pro naše nejbližší. Obsahuje 100% přírodní bylinné složky, které poskytují účinné čistění zubů a ošetření dětských dásní. Sladká chuť, která nezpůsobuje zubní kaz, pochází z výtažku lékořice.

Podobné zboží

Zubní pasta pro děti od prořezání prvních mléčných zubů až do věku 6 let. Mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči: zabezpečují správné poziční postavení a jsou tak předpokladem pro zdravé stálé zuby.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Na Zuby
Pro snadnější čištění zubů v období výměny chrupu byl vyvinut zubní kartáček elmex Junior se speciálními prodlouženými X vlákny, navrženými tak, aby pronikly hluboko do mezizubních prostor a účinněji odstranily plak. Barva dle aktuální nabídky.
od 89 Kč
Nejlevněji
Ageo
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby | Ageo
Zubní pasta Nuby Citroganix je speciálně navržena pro bezpečné čištění zubů a dásní dětí od 4 do 24 měsíců. 
od 199 Kč
Nejlevněji
Feedo
Dr. Max | Feedo
Gel k ošetření dásní při prořezávání zubů nebo v dospělém věku při poranění dásní po zubolékařském zákroku nebo po podráždění potravinami.
od 145 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka

Popis Twin Lotus Kids Strawberry – bylinná dětská zubní pasta jahoda 35ml

Pečovat o dětské zoubky a vypěstovat u dětí zdravý návyk na pravidelné čištění zubů je důležité již od útlého věku. Hledáte zubní pastu, která by vašemu dítěti chutnala a zároveň účinně pečovala o jeho ústní dutinu? Vyzkoušejte dětskou bylinnou zubní pastu Twin Lotus jahoda. Je vhodná pro děti již od 2 let. Má 100% přírodní, jemné bylinné složení. Sladká chuť lékořice nezpůsobuje zubní kaz, pasta neobsahuje fluorid, SLS ani cukr. Ovocné enzymy napomáhají odstraňovat proteinové skvrny z potravin a mléka, které způsobují zubní kaz a zápach z úst. Podílejí se také na návratnosti minerálů na zubní sklovinu, čímž zabraňují kazivosti. Extrakt z lékořice působí jako přírodní sladidlo a významným způsobem snižuje množení škodlivých bakterií v ústech. Výtažek z jahod zvlhčuje sliznice a udržuje zdravé dásně.