TheraPearl dárk.balení RELAX 1+1

TheraPearl dárk.balení RELAX 1+1

Cena 347
  • Osobní odběr v 41 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

TheraPearl dárk.balení RELAX = TheraPearl Zábal na záda + TheraPearl Maska na oči. Perličky therapearl spojují léčivou sílu teplého nebo studeného zábalu, a tím přinášejí efektivní úlevu od každodenních bolestí. Celý popis

347.00 369.00 2

Srovnání cen TheraPearl dárk.balení RELAX 1+1

Pilulka

Pilulka
347 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč

DocSimon

DocSimon
369 Kč
 
doprava zdarma od 1000 Kč
59 Kč

Podobné zboží

Mueller chladivý/ hřejivý sáček je gelový polštářek, který pomáhá při poranění svalů a kloubů. Chladivá forma polštářku je vhodná v akutní fázi, během prvního dne poranění. Polštářek přiložený na postižené místo příjemně chladí, čímž snižuje průtok krve, redukuje zánět, snižuje otok a tlumí bolest. Použití zahřátého polštářku je vhodné po vstřebání otoku. Působení tepla následně oblast uvolňuje a urychluje proces hojení. Je vyplněn měkkým gelem, tím zůstává permanentně pružný a snadno se přizpůsobí reliéfu svalů a kloubů. Může se zchladit v lednici nebo mrazáku, pro hřejivou terapii je možné ho krátce ohřát v horké vodě nebo i v mikrovlnné troubě. Upozornění: Při aplikaci se vždy řiďte pokyny pro chladící/hřejivou terapii - v případě chladící terapie není zcela vhodné přikládat polštářek přímo na pokožku, je zde určité nebezpečí lokálního omrznutí, použijte mezivrstvu!
od 92 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon
Drží na místě a nebrání pohybu díky pružnému pásku na suchý zip. Udržuje terapeutickou teplotu po celých 20 minut.
od 242 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Je lehký, lze jej nosit pod košilí či svetrem. Udržuje terapeutickou teplotu po celých 20 minut.
od 349 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Opakovaně použitelný gelový sáček pro studený/teplý obklad. Je možno jej použít jak pro zchlazení, tak jako hřejivý obklad ke zmírnění následku menších poranění.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Pilulka | Lékárna.cz

Popis TheraPearl dárk.balení RELAX 1+1

TheraPearl Zábal na záda Má ideální velikost, aby pokryl bolavou část zad. Drží na místě a nebrání pohybu díky pružnému pásku na suchý zip. Udržuje terapeutickou teplotu po celých 20 minut. Přináší úlevu při bolesti zad (horní i dolní části), ischias, menstruačních křečích a bolestech, při bolesti a otoku řezných ran a modřin Použití: Studený zábal - Zmrazte alespoň na 2 hodiny. Teplý zábal - Ohřívejte v mikrovlnné troubě po uvedenou dobu a při uvedeném výkonu. TheraPearl Maska na oči Drží na místě a nebrání pohodlnému spánku či odpočinku. Udržuje terapeutickou teplotu po celých 20 minut. Přináší úlevu při suchých očích (dysfunkce Meibomových žláz, blefaritida), oční rosacee, „vlčím zrnu“, problémech s dutinami, bolesti hlavy, otoku očí (váčky, kruhy pod očima) i po chirurgickém zákroku, kontaktním ekzému, atopické dermatitidě, otocích způsobených alergií Použití: Studený zábal - Zmrazte alespoň na 2 hodiny.