Pečující keratinová maska ve spreji 14 v 1 KJMN (14 in 1 Keratin Hair Treatment Spray) 200 ml

Pečující keratinová maska ve spreji 14 v 1 KJMN (14 in 1 Keratin Hair Treatment Spray) 200 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Kallos
nebo
Do online lékárny

Vyživující sprej dodá Vašim kadeřím opětovnou hebkost, pevnost a zdraví, a to vše díky svému unikátnímu složení olejů, kterými jsou kokosový, olivový, makadamový, arganový, lněný, slunečnicový a avokádový, jejichž blahodárný účinek je znásoben obsahem keratinu, panthenolu a komplexem vitamínů B3, B5, B6, C a E.

Podobné zboží

Vyživující kondicionér zabraňuje lámání vlasů.
od 252 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Kokosový bezoplachový kondicionér Urtekram s BIO kokosem chrání vlasy před ztrátou vlhkostí, hydratuje je a díky svému složení i maximálně vyživuje. Pomáhá při rozčesávání a udržuje vlasy jemné a lesklé po celé délce. A voní sladce kokosově. Pro normální vlasy. Před použitím protřepejte, nastříkejte do vlhkých i suchých vlasů a neoplachujte.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Twin Lotus Serum kondicionér je vyroben z přírodních bylin (jalovec, kopřiva), které pomáhají Vaše vlasy vyživovat hloubkově od kořínků až po konečky.
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Ageo
Odlehčený kondicionér pomáhá získat pružnost a dodává vyváženou hydrataci mírně řídnoucím vlasům. Pro dosažení maximálního účinku je třeba systém Nioxin používat kompletně, tedy všechny tři jeho části (šampon, revitalizér a ošetření). Užíváním kompletního třífázového systému dosáhnete 5 efektů pro silný a hustý vzhled vlasů.
od 329 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka