Mindflow 24 tobolek

Mindflow 24 tobolek

Cena 389
  • Osobní odběr v 427 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Soustředění, bdělost, energie. Mindflow je určen pro vytížené lidi - pracující a studenty. Obsahuje rostlinné extrakty a vitaminy. vitaminy B3, B6 a B12 podporují správnou funkci nervové soustavy guarana a ženšen posilují paměť zelený čaj příznivě působí na duševní stav a výkon, pozitivně ovlivňuje koncentraci-učení guarana příznivě ovlivňuje mentální zdraví, fyzickou a psychickou vitalitu ženšen pozitivně ovlivňuje maximální kognitivní výkon, vitalitu, působí proti únavě kofein stimuluje centrální nervovou soustavu a krevní oběh Dávkování: Užívejte 1 tobolku před nebo v průběhu mentálně náročné práce, při které se potřebujete maximálně soustředit. Pro intenzivnější efekt užijte 2 tobolky najednou. Zapijte sklenicí vody. užívejte maximálně 3 tobolky za den. Přípravek účinkuje do 20 minut a pomůže vám až na 3 hodiny. Můžete používat každý den, ale doporučujeme čas od času dát 2-3 denní pauzu pro udržení plného účinku. Složení: Kofein, extrakt ze zeleného čaje (Camellia ... Celý popis

389.00 389.00 1

Srovnání cen Mindflow 24 tobolek

Dr. Max

Dr. Max
389 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč

Podobné zboží

Orenzym Lacto je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Pilulka | Dr. Max | DocSimon
Přípravek Prostafit Plus na bázi extraktu ze Serenoa repens (palmetto) a dalších bylin je určen pro muže od středního věku k posílení a k péči o prostatu.
od 165 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Bioaktivní Pycnogenol obsahuje extrakt z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus pinaster), který působí jako antioxidant a chrání buňky před oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály. Bioaktivní Pycnogenol obsahuje 40 mg látky v lehce vstřebatelné formě. Doporučuje se užívat první týden 2 tablety denně a dále 1 tabletu denně. Obsahuje 40 mg standardizovaného patentovaného extraktu. Vyrábí se z kůry francouzské středomořské borovice Pinus pinaster. Vyrobeno v Dánsku pod farmaceutickou kontrolou. Složení v 1 tabletě: pycnogenol 40 mg Obsah v 1 tabletě: % doporučené denní dávky v 1 tabletě: Pycnogenol® 40 mg není stanovena Dávkování: Dospělí 2 tablety 2x za den po dobu jednoho týdne, dále 1 tabletu 2x za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodná je kombinace s přípravkem Bioaktivní Vitamin C+ Kalcium pH neutrální. Tablety užívat během jídla. Není určeno pro děti. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uskladnění: ...
od 345 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Roztok ve spreji pro čistý dětský nosík bez rýmy. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu. 
od 149 Kč
Nejlevněji
DocSimon
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon

Popis Mindflow 24 tobolek

Soustředění, bdělost, energie. Mindflow je určen pro vytížené lidi - pracující a studenty. Obsahuje rostlinné extrakty a vitaminy. vitaminy B3, B6 a B12 podporují správnou funkci nervové soustavy guarana a ženšen posilují paměť zelený čaj příznivě působí na duševní stav a výkon, pozitivně ovlivňuje koncentraci-učení guarana příznivě ovlivňuje mentální zdraví, fyzickou a psychickou vitalitu ženšen pozitivně ovlivňuje maximální kognitivní výkon, vitalitu, působí proti únavě kofein stimuluje centrální nervovou soustavu a krevní oběh Dávkování: Užívejte 1 tobolku před nebo v průběhu mentálně náročné práce, při které se potřebujete maximálně soustředit. Pro intenzivnější efekt užijte 2 tobolky najednou. Zapijte sklenicí vody. užívejte maximálně 3 tobolky za den. Přípravek účinkuje do 20 minut a pomůže vám až na 3 hodiny. Můžete používat každý den, ale doporučujeme čas od času dát 2-3 denní pauzu pro udržení plného účinku.