LEANO.cz
Max Factor False Lash Effect 24 Black řasenka 13,1 ml

Max Factor False Lash Effect 24 Black řasenka 13,1 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Max Factor
nebo
Do online lékárny

Žijete akčním životem, chcete vypadat svůdně a přitom nemyslet na to, zda nepotřebujete opravit své líčení? Řasenka 24 od False Lash Effect dodá řasám výrazný objem po tak dlouhou dobu, jak budete potřebovat. Tajemství řasenky 24 od False Lash Effect tkví v jejím složení - barva dokonale přilne ke každé řase od kořínku až po koneček. Struktura řasenky v kombinaci s obřím kartáčkem, který vytváří větší plochu pro kontakt s řasami, je důvodem, že barva je nanášena po celé délce řas a vytváří výrazný objem, který vydrží až po 24 hodin.

Podobné zboží

Dodá vašim řasám maximální objem a díky kokosovém oleji jsou řasy jemné na dotek. Má krémovou konzistenci a jemnou vůni.
od 186 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
<p><strong>Způsob použití:</strong> Regital Lash aplikujte jedním tahem podél linie řas na horním víčku, u kořínků řas (jako eyeliner). Používejte jednou denně – večer. Oči musí být čisté, bez makeupu, bez kontaktních čoček. Regital Lash může být používáno také na obočí. Chraňte před dětmi. Nepoužívejte do očí. Nepoužívejte, pokud se objeví začervenání nebo podráždění. V případě, že nežádoucí účinky neustupují, kontaktujte lékaře.</p> <ul> <li>Delší, hustší, silnější řasy během 6 týdnů</li> <li>Dermatologicky testováno</li> <li>Bez zápachu</li> <li>Nerozpouští lepidlo na řasy</li> </ul> <p>Vyrobeno v EU<br /> DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO</p>
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Řasenka, která dodá snadno vašim řasám maximální objem, délku a navíc je krásně zvýrazní!
od 441 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Pro extra objem řas.
od 159 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino