Jamieson Multi Platinum pro dospělé 65+ 90 tablet

Jamieson Multi Platinum pro dospělé 65+ 90 tablet

Cena 449
  • Osobní odběr v 226 lékárnách BENU zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Multivitaminový přípravek ve snadno polykatelných mini tabletkách speciálně vytvořený pro lidi od 65 let. Obsahuje kombinaci vitaminů a minerálů obohacenou o lykopen a lutein. pro dobrý zrak – vitamin A pomáhá k udržení normálního stavu zraku pro zdravou imunitu – vitaminy A, C a D přispívají k normální funkci imunitního systému ochrana před volnými radikály – vitaminy C, E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem zdravé kosti a zuby – vitamin D je potřebný pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů při vyčerpání a únavě pomáhají kyselina listová a niacin energetický metabolismus a správnou činnost nervového systému příznivě ovlivňují vitaminy skupiny B lutein se řadí mezi karotenoidy a ve vysoké koncentraci se vyskytuje v sítnici oka Dávkování: Dospělí užívají 1 tabletu 1x denně po jídle. Užijte s časovým odstupem několika hodin před nebo po užití jiných doplňků stravy nebo léků. Složení: Vitamin A (retinyl-acetát) 300 μg RAE (37,5 % RHP), ... Celý popis

449.00 495.00 2

Srovnání cen Jamieson Multi Platinum pro dospělé 65+ 90 tablet

BENU

BENU
449 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč

Dr. Max

Dr. Max
495 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč

Podobné zboží

Orenzym Lacto je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Pilulka | Dr. Max | DocSimon
Probiotický přípravek ke zvýšení množství prospěšných bakterií v gastrointestinálním traktu
od 119 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Přípravek Prostafit Plus na bázi extraktu ze Serenoa repens (palmetto) a dalších bylin je určen pro muže od středního věku k posílení a k péči o prostatu.
od 165 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Bioaktivní Pycnogenol obsahuje extrakt z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus pinaster), který působí jako antioxidant a chrání buňky před oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály. Bioaktivní Pycnogenol obsahuje 40 mg látky v lehce vstřebatelné formě. Doporučuje se užívat první týden 2 tablety denně a dále 1 tabletu denně. Obsahuje 40 mg standardizovaného patentovaného extraktu. Vyrábí se z kůry francouzské středomořské borovice Pinus pinaster. Vyrobeno v Dánsku pod farmaceutickou kontrolou. Složení v 1 tabletě: pycnogenol 40 mg Obsah v 1 tabletě: % doporučené denní dávky v 1 tabletě: Pycnogenol® 40 mg není stanovena Dávkování: Dospělí 2 tablety 2x za den po dobu jednoho týdne, dále 1 tabletu 2x za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodná je kombinace s přípravkem Bioaktivní Vitamin C+ Kalcium pH neutrální. Tablety užívat během jídla. Není určeno pro děti. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uskladnění: ...
od 345 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max

Popis Jamieson Multi Platinum pro dospělé 65+ 90 tablet

Multivitaminový přípravek ve snadno polykatelných mini tabletkách speciálně vytvořený pro lidi od 65 let. Obsahuje kombinaci vitaminů a minerálů obohacenou o lykopen a lutein. pro dobrý zrak – vitamin A pomáhá k udržení normálního stavu zraku pro zdravou imunitu – vitaminy A, C a D přispívají k normální funkci imunitního systému ochrana před volnými radikály – vitaminy C, E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem zdravé kosti a zuby – vitamin D je potřebný pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů při vyčerpání a únavě pomáhají kyselina listová a niacin energetický metabolismus a správnou činnost nervového systému příznivě ovlivňují vitaminy skupiny B lutein se řadí mezi karotenoidy a ve vysoké koncentraci se vyskytuje v sítnici oka Dávkování: Dospělí užívají 1 tabletu 1x denně po jídle. Užijte s časovým odstupem několika hodin před nebo po užití jiných doplňků stravy nebo léků.