Idelyn Beliema Expert Intim krém 50ml

Idelyn Beliema Expert Intim krém 50ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Idelyn Beliema
nebo
Do online lékárny

Beliema Expert Intim Krém – jemný zklidňující krém s unikátním komplexním složením, které pomáhá zastavovat růst bakterií a kvasinek.

Podobné zboží

Dámské inkontinenční kalhotky TENA Lady Pants Discreeet Large jsou více spodním prádlem než absorpční pomůckou. Dokonale kopírují tělo a zajišťují tak maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Jsou určeny pro střední až těžký únik moči.
od 278 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Tenká a spolehlivá pomůcka s nízkou savostí pro ochranu před kapkami a slabšími úniky.
od 85 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max
Gynella Silver Caps je podpůrný zdravotnický prostředek k prevenci opakovaného výskytu herpes simplex 2 (HSV-2), při léčbě bakteriálních, plísňových a virových infekcí.
od 357 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Dámské inkontinenční kalhotky TENA Lady Pants Discreeet Plus Medium jsou více spodním prádlem než absorpční pomůckou. Dokonale kopírují tělo a zajišťují tak maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Jsou určeny pro střední až těžký únik moči.
od 360 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz

Popis Idelyn Beliema Expert Intim krém 50ml

Beliema Expert Intim Krémobsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Přípravek slouží k aplikaci na pokožku pro každodenní intimní hygienu. Odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění a pálení či případné nežádoucí pachy a tím dodává příjemný pocit svěžesti po celý den. Beliema Expert Intim Krém obsahuje: kyselinu hyaluronovou (pro lepší hydrataci) kyselinu mléčnou, kyselinu boritou (na obnovu pH na fyziologickou úroveň) vitaminy E a B5 ve formě provitaminu výtažek z měsíčku lékařského, který je známý svými zklidňujícími účinky a zároveň potlačuje pocit svědění přípravek navíc obsahuje komplex α-oligoglukanů BioEcolia®, speciální ochrannou prebiotickou složku, která pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru pokožky nejenom v intimních partiích. Přípravek neobsahuje syntetický parfém. Beliema Expert Intim Krém zmírňuje pocit svědění a nezpůsobuje nežádoucí podráždění.