ELGYDIUM CLINIC PERIO zubní kartáček

ELGYDIUM CLINIC PERIO zubní kartáček

Cena 109
  • Osobní odběr v 41 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

ELGYDIUM CLINIC zubní kartáček PERIO má vlákna do tvaru V, které lépe pronikají i do obtížně dostupných míst.  

109.00 134.00 2

Srovnání cen ELGYDIUM CLINIC PERIO zubní kartáček

Pilulka

Pilulka
109 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč

BENU

BENU
134 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč

Podobné zboží

Antibakteriální kryt na zubní kartáček pro děti ve tvaru zvířátka. Originální patentovaný mechanismus – otvírání a zavírání jedním dotykem. Jednoduché přichycení na sklo nebo zrcadlo pomocí přísavek. Hygienické uložení kartáčku zabraňuje tvorbě a přenosu bakterií. Kartáček zůstane suchý a hygienický. Obsahuje duální přísavky pro snadné přichycení. Ideální pro domácí použití nebo na cestování. Kryt doporučujeme vyměnit min.1x za rok. Návod na použití: Přitiskněte přísavku na čistou a suchou plochu (zrcadlo, dlaždičky apod.) Umístěte zubní kartáček do krytu a poté držák uzavřete. Snadné použití, otevřete jemným stikem nebo vytáhněte kartáček.
od 79 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Cvičný zubní kartáček pro děti ve věku do 3 let a vzorek dětské zubní pasty elmex, tvoří dokonalý komplet pro péči o dětské zoubky.
od 86 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Vyčisti, vyběl, jdi! To je heslo této dvoudílné sady, která se specializuje na atraktivní vzhled úsměvu.
od 289 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Feedo | Ageo
Antibakteriální kryt na zubní kartáček pro děti. Originální patentovaný mechanismus – otvírání a zavírání jedním dotykem. Jednoduché přichycení na sklo nebo zrcadlo pomocí přísavek. Hygienické uložení kartáčku zabraňuje tvorbě a přenosu bakterií. Kartáček zůstane suchý a hygienický. Obsahuje duální přísavky pro snadné přichycení. Ideální pro domácí použití nebo na cestování. Kryt doporučujeme vyměnit min.1x za rok. Návod na použití: Přitiskněte přísavku na čistou a suchou plochu (zrcadlo, dlaždičky apod.) Umístěte zubní kartáček do krytu a poté držák uzavřete. Snadné použití, otevřete jemným stikem nebo vytáhněte kartáček. Pokud preferujete konkrétní barvu, prosím, uveďte Vaši volbu do poznámky. Pokusíme se Vám vyhovět.
od 79 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon