LEANO.cz
Curcumed Plex tob.60

Curcumed Plex tob.60

Cena 419
  • Osobní odběr v 63 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Curcumed Plex obsahuje komplex účinných látek z kurkumy dlouhé a černého pepře pro normální funkci jater a optimální trávení. Pomáhá udržovat normální stav pokožky a působí jako přírodní antioxidant.

Srovnání cen Curcumed Plex tob.60

419 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
419.00 419.00 1

Podobné zboží

Butyrate Infusion je doplněk stravy ve formě tobolek s čistou optimalizovanou formou butyrátu v enterosolventní úpravě. Butyrát představuje elementární krátkořetězcovou mastnou kyselinu (SCFA). Je produkován zejména bakteriemi fermentujícími vlákninu ve střevě a jeho množství může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře.
od 315 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max
Shilajit - mumio 25g Shilajit – mumio pro zdravé kosti a kloubů, trávení, imunitu. Shilajit – mumio je svým složením jedinečná pryskyřice.
od 299 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Zázvor zvyšuje tvorbu trávicích šťáv a neutralizuje kyseliny. Pomáhá potlačovat pocit žaludeční nevolnosti při cestování, příznivě ovlivňuje nevolnost s nucením na zvracení.
od 49 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Reganel je doplněk stravy, který svým složením z prvotřídních a pečlivě vybraných extraktů bylin působí antioxidačně, pročišťuje organismus a napomáhá mimo jiné k normální činnosti jater, žlučníku, žaludku a sleziny a navíc podporuje imunitu a odolnost buněk.
od 469 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz