Ares béžová 5cm x 5m

Ares béžová 5cm x 5m

Cena 284
  • Osobní odběr v 41 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Jsou speciální tejpy vyrobené ze 100% bavlny, které ve svém průřezu obsahují elastický polymer zaručující smrštění kinezio tejpu zpět na svou původní délku po uvolnění tahu. Celý popis

284.00 284.00 1

Srovnání cen Ares béžová 5cm x 5m

Pilulka

Pilulka
284 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč

Podobné zboží

Tejpovací pásky jsou speciálně určené pro fixaci extrémně namáhaných částí těla. 
od 155 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Kineziologické tejpování se používá ve sportu před sportovní zátěží k přípravě na ní, ale i po sportovní zátěži k uvolnění.
od 199 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Tejpovací páska TEMTEX kinesiotape vyniká svou jedinečnou přilnavostí, ale hlavně 150-160% elasticitou, díky které nemá ve světě kinesiotapingu konkurenci.
od 274 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Fixační tejpovací páska - 7ks. Páska Mueller PFTape® Plantar Fasciitis slouží k léčbě a úlevě od bolesti paty a klenby při tzv. plantární fasciitidě.
od 415 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz

Popis Ares béžová 5cm x 5m

ARES kinesio tape je tejpovací páska, která vyniká vysokou elasticitou a adhezí a využívá stejnou roztažnost jako lidská kůže. Je vyrobena ze 100% bavlny. Adhezi zaručuje termosenzitivní lepidlo z lékařské pryskyřice. ARES kinesio tape je voděodolný, hypoalergenní a prodyšný. Nevylučuje běžnou hygienu, ani nošení do bazénu. Umožňuje plný rozsah pohybu na rozdíl od klasických fixačních tejpů. Kdy používat ARES kinesio tape: Odstranění bolesti svalů, šlach, kloubů a jejich regenerace, bolesti zad. Podpora oběhu lymfy a krve. Léčba a hojení jizev. Snížení svalové únavy. Zvýšení pohyblivosti kloubů. Podpora svalů a kloubů, zvyšují výkon při sportu. ARES kinesio tape lze nosit 24 hodin denně po dobu maximálně 5 dní. Složení: 100% bavlna. Barva: béžová. Velikost: 5cm x 5m.