Ares béžová 5cm x 5m

Ares béžová 5cm x 5m

Cena 284
  • Osobní odběr v 41 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem
Nejlevněji na
Lékárna Pilulka

Jsou speciální tejpy vyrobené ze 100% bavlny, které ve svém průřezu obsahují elastický polymer zaručující smrštění kinezio tejpu zpět na svou původní délku po uvolnění tahu. Celý popis

284.00 295.00 2

Srovnání cen Ares béžová 5cm x 5m

Pilulka

Pilulka
284 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč

Dr. Max

Dr. Max
295 Kč
doprava zdarma od 199 Kč
79 Kč

Podobné zboží

Tejpovací pásky jsou speciálně určené pro fixaci extrémně namáhaných částí těla. 
od 154 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Kineziologické tejpování se používá ve sportu před sportovní zátěží k přípravě na ní, ale i po sportovní zátěži k uvolnění.
od 172 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Tejpovací páska TEMTEX kinesiotape vyniká svou jedinečnou přilnavostí, ale hlavně 150-160% elasticitou, díky které nemá ve světě kinesiotapingu konkurenci.
od 274 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Fixační tejpovací páska - 7ks. Páska Mueller PFTape® Plantar Fasciitis slouží k léčbě a úlevě od bolesti paty a klenby při tzv. plantární fasciitidě.
od 399 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz

Popis Ares béžová 5cm x 5m

ARES kinesio tape je tejpovací páska, která vyniká vysokou elasticitou a adhezí a využívá stejnou roztažnost jako lidská kůže. Je vyrobena ze 100% bavlny. Adhezi zaručuje termosenzitivní lepidlo z lékařské pryskyřice. ARES kinesio tape je voděodolný, hypoalergenní a prodyšný. Nevylučuje běžnou hygienu, ani nošení do bazénu. Umožňuje plný rozsah pohybu na rozdíl od klasických fixačních tejpů. Kdy používat ARES kinesio tape: Odstranění bolesti svalů, šlach, kloubů a jejich regenerace, bolesti zad. Podpora oběhu lymfy a krve. Léčba a hojení jizev. Snížení svalové únavy. Zvýšení pohyblivosti kloubů. Podpora svalů a kloubů, zvyšují výkon při sportu. ARES kinesio tape lze nosit 24 hodin denně po dobu maximálně 5 dní. Složení: 100% bavlna. Barva: béžová. Velikost: 5cm x 5m.