AIRPURE Adventní kalendář se svíčkami Dům

AIRPURE Adventní kalendář se svíčkami Dům

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Těšíte se na Vánoce? Pak se vám bude hodit stylový adventní kalendář se svíčkami.

Podobné zboží

Sluncem provoněná bavlna, kombinovaná se zelenými tóny, bílými květy a špetkou cotrónu. Platinová vůně.
od 419 Kč
Nejlevněji
Prodej Parfémů
Notino | Prodej Parfémů
Neodolatelná vůně skořicového cukroví vytvoří příjemnou atmosféru doma i v chladných dnech a podtrhne atmosvéru svátečních dnů.
od 139 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Odplujte na exotický ostrov s překrásnou směsí svěžích a zářivých citrusů, sladkých květinových tónů a kořeněnou vanilkou.
od 229 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Něžný dotek vanilky - Provoňte svůj domov originální vůní z dílny Glade by Brise! Tato vonná svíčka je ideální pro vánoční dny pohody, její příjemná vanilková vůně vám pomůže vytvořit sváteční atmosféru.   Uložena je ve skleněné dóze, která nejenom plní dekorační funkci, ale zaručuje i maximálně bezpečné užívání svíčky. Životnost svíčky: Až 52 hodin. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPodrobná data Bezpečnostní varováníPoužívejte dle návodu. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Upozornění: Čtěte informace na obale! Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. Obsahuje octabenzone, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 2-4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Svíčka Varianta - Maxi něžný dotek vanilky
od 149 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz